A
Anonymous
Witam otóż dzisiaj zainstalowałem Windows 7 i mam problem z pobraniem sterowników do karty graficznej. Próbowałem przez Windows Update ale skutek tego był taki :
A gdy próbowałem zainstalować poprzez pobranie sterownika ze strony producenta przy instalacji było coś takiego:
Kartka Graficzna:Geforce 6600
Będę wdzięczny za pomoc
.
A gdy próbowałem zainstalować poprzez pobranie sterownika ze strony producenta przy instalacji było coś takiego:
Kartka Graficzna:Geforce 6600
Będę wdzięczny za pomoc
.
