- Dołączył
- 12 Maj 2011
- Posty
- 2964
- Reakcje/Polubienia
- 71
Ja z takim nietypowym pytaniem ...jak rozwalić system vista żeby kompek już nie wstał ...już piszę o co chodzi
Dzwonił do mnie mój siostrzeniec z pytaniem jak można załatwić viste żeby nie wstała ... ich informatyk w gimnazjum obiecuje szóstkę temu kto to zrobi , z tego co mi mówił kompek zaopatrzony jest w program typu deep freeze i po każdej ich próbie ingerencji po restarcie wszystko jest jak nowe Jadą na koncie ograniczonym i na wszystko maja blokady ...nie wiem jak z trybem awaryjnym ...musi to być coś pewnego żeby gościu padł razem z vistą
Może live linux i format wszystkiego jak leci
.
Dzwonił do mnie mój siostrzeniec z pytaniem jak można załatwić viste żeby nie wstała ... ich informatyk w gimnazjum obiecuje szóstkę temu kto to zrobi , z tego co mi mówił kompek zaopatrzony jest w program typu deep freeze i po każdej ich próbie ingerencji po restarcie wszystko jest jak nowe Jadą na koncie ograniczonym i na wszystko maja blokady ...nie wiem jak z trybem awaryjnym ...musi to być coś pewnego żeby gościu padł razem z vistą
Może live linux i format wszystkiego jak leci
.


.
...
młotkiem)
