A
Anonymous
hejka mam znów problem a mianowicie od formatu( minęło ok tydzień) resetuje mi się komp
co ciekawe reset ma miejsce tylko raz po ok 2-3 min po włączeniu i później działa już wszystko ok
( nie wygląda to ciekawie
)
użyłem "Debugging Tools for Windows" aby sprawdzić o co w tym chodzi ale prawdopodobnie albo robię coś źle (w co wątpię) albo te "Minidump"są uszkodzone
nie jest to wina na bank syfu czy jakiejś maści wirow bo kompa mam czystego (sprawdzone)
co do temperatury
"Aida64"
przyznam ze pojęcia nie mam jak to ugryźć
co ciekawe reset ma miejsce tylko raz po ok 2-3 min po włączeniu i później działa już wszystko ok
użyłem "Debugging Tools for Windows" aby sprawdzić o co w tym chodzi ale prawdopodobnie albo robię coś źle (w co wątpię) albo te "Minidump"są uszkodzone
nie jest to wina na bank syfu czy jakiejś maści wirow bo kompa mam czystego (sprawdzone)
co do temperatury
"Aida64"
przyznam ze pojęcia nie mam jak to ugryźć
a w przypadku praktycznie nowego systemu zastanawiam się czy to nie wina jednak sprzętowa ...nic mi się na bank nie przegrzewa ... nie wiem ... cały czas kombinuje