Witam czy ktoś testował WinAntiRansom Explorer ?
Pytam dlatego ponieważ po zainstalowaniu (
WinAntiRansom PLUS version 2015.12.248)
program chodzi nie stabilnie
Miga nie raz ikona tray i duże obciążenie CPU 50-60 % !!
Dodam jeszcze ze inne produkty Ruiware (testowane osobno ) działa dobrze
Mam jeszcze appguarda i zemane antimalware (wyłączam je , daje do białej listy ale jest to samo )
Tu piszą o tym ale w fazie bety i ze ostatnia wersja chodzi niby dobrze
Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał ?
Pytam dlatego ponieważ po zainstalowaniu (
WinAntiRansom PLUS version 2015.12.248)
program chodzi nie stabilnie
Miga nie raz ikona tray i duże obciążenie CPU 50-60 % !!
Dodam jeszcze ze inne produkty Ruiware (testowane osobno ) działa dobrze
Mam jeszcze appguarda i zemane antimalware (wyłączam je , daje do białej listy ale jest to samo )
Tu piszą o tym ale w fazie bety i ze ostatnia wersja chodzi niby dobrze
Zaloguj
lub
Zarejestruj się
aby zobaczyć!
:
tak w skrócie, to aplikacja "WAR_TrayApp" w menadżerze gdy podejdzie do 50 % porostu się "chowa" w tray i po spadku % pokazuje