- Dołączył
- 27 Maj 2010
- Posty
- 4168
- Reakcje/Polubienia
- 144
Witam !
Mam problem coś zżera mi miejsce na dysku ,,C'' , jakieś dwa tygodnie temu miałem około 40 GB wolnego miejsca dziś mam16,5 GB , staram się na nic tam nie instalować , regularnie używam CCleanera i TuneUp Utilities 2012.
Zdążyłem napisać kilka słów i zrobiło się 16,3 , szukałem informacji w Google , wyłączyłem przywracanie systemu i hibernację , usunąłem punkty przywracania , wyczyściłem dysk ,,C'' z pozostałości po aktualizacjach i updatach i nic ?
Regularnie defragmentuję dysk mam Auslogics Disc Defrag Pro , używam Registry First Aid i nic :nea .
Teraz mam 16,2 Gb w tym tempie za 3 , 4 dni nie będzie już nic , cały dysk ,,C'' ma 120 GB .
Co robić , proszę o pomoc !!!!
Mój system to Windows 7 64 bit
Mam problem coś zżera mi miejsce na dysku ,,C'' , jakieś dwa tygodnie temu miałem około 40 GB wolnego miejsca dziś mam16,5 GB , staram się na nic tam nie instalować , regularnie używam CCleanera i TuneUp Utilities 2012.
Zdążyłem napisać kilka słów i zrobiło się 16,3 , szukałem informacji w Google , wyłączyłem przywracanie systemu i hibernację , usunąłem punkty przywracania , wyczyściłem dysk ,,C'' z pozostałości po aktualizacjach i updatach i nic ?
Regularnie defragmentuję dysk mam Auslogics Disc Defrag Pro , używam Registry First Aid i nic :nea .
Teraz mam 16,2 Gb w tym tempie za 3 , 4 dni nie będzie już nic , cały dysk ,,C'' ma 120 GB .
Co robić , proszę o pomoc !!!!
Mój system to Windows 7 64 bit

