A
Anonymous
J.w
Tak więc ino,poprawnie jest ale przy kopiowaniu skryptu do folderu Autostartu mam "ODMOWA DOSTĘPU"
Uruchom jako Administrator nie pomaga.
Jak to ominąć,co zmienić,co dodać?
Zaloguj
lub
Zarejestruj się
aby zobaczyć!
Tak więc ino,poprawnie jest ale przy kopiowaniu skryptu do folderu Autostartu mam "ODMOWA DOSTĘPU"
Uruchom jako Administrator nie pomaga.
Jak to ominąć,co zmienić,co dodać?
,więc trzeba wpisać polecenie w okienku Uruchom

.
Znam się na tym i owym 


Muszę zapytać,czy uważasz mnie za durńia? czy serio nie czaisz postu początkowego? Więc tłumaczę,bo widzę że nie wszyscy dzisiaj kumaju.Ten tekst ujęty w tag code,wklejam do notatnika,zapisuję jako fegeg.bat i go uruchamiam,na końcu dopisałem pause,dzięki czemu mogę zobaczyć czy akcja była przeprowadzona z powodzeniem czy nie.No i wychodzi że nie bo skryptu w Autostarcie nie mam, za to mam ODMOWA DOSTĘPU,więc co dodać,co zmienić itd pytam 