Hornet napisał:O co chodzi z tą tęczą ??
Którego kanału nie włączę to słyszę o sprawcach spalenia : dzicz,prymitywy,chamy.Nic z tego nie rozumiem...
Kto to widział,żeby w stolicy katolickiego (częściowo) kraju montować instalacje utożsamiające się z wynaturzeniami seksualnymi.
Na WSI24 podczas Marszu Niepodległości przytaczali jakąś scenkę : dziewczynka pyta Mamusi podczas wybuchów petard : "czy to już wojna" ?
A jak analogicznie ta sama dziewczynka zapyta : "Mamusiu co to za tęcza ?" To co Mamusia odpowie ? Córeczko to symbol dwóch panów którzy się pieszczą w łóżku.
Koniec świata.Ale jakoś tym się nie przejmują...jak to może destrukcyjnie wpłynąć na osobowość dziecka.
Pozakładali jakieś fanpejdże na fejsie,że kochają tęczę...a przecież wiadomo,że cyklicznie będzie podpalana.
Jak już koniecznie musi stać to nie mądrzej byłoby przenieść ją do Puszczy Kampinoskiej czy Borów Tucholskich ?

