
Cetus napisał:Dzięki za odpowiedź. A może jakaś alternatywa??


Cetus napisał:A wiesz może jak dzwonić z aplikacji whats app mam ją zainstalowaną w telefonie i najbardziej przypadła mi do gustu. Otwieram ją mam dwa kontakty które też mają WhatsApp ale wogóle nie mogę do nich zadzwonić ma tylko opcję nagraj