elai90
Bardzo aktywny
- Dołączył
- 8 Sierpień 2011
- Posty
- 175
- Reakcje/Polubienia
- 0
Witam . Walczę już z w/w drukarką długo i nie chce ona wgle współpracować , niby sterowniki zainstalowane (sporo wersji już próbowałam ) wszystko niby cacy , ale jak przychodzi do drukowania czy skanowania to nic się nie dzieje , zero po prostu jak by kontaktu z nią . Drukarka jest nowa , jeśli chodzi o ksero to działa jak należy tylko nie chce z komputerem współpracować . Próbowałem na win 7 też z xp mode i na windowsie xp jest to samo . Proszę o pomoc bo już wychodzę z siebie . Pozdrawiam