A
Anonymous
Aktywowałem licencję OA Premium na Windows 7. Po instalacji na XP który jest zainstalowany na tym samym komputerze i wprowadzeniu klucza pokazuje się komunikat:
Dlaczego ten komunikat się pokazuje? Przecież to ten sam komputer.
Dlaczego ten komunikat się pokazuje? Przecież to ten sam komputer.