Dlaczego nie mogę aktywować OA Premium

A

Anonymous

Aktywowałem licencję OA Premium na Windows 7. Po instalacji na XP który jest zainstalowany na tym samym komputerze i wprowadzeniu klucza pokazuje się komunikat:

NAAaz.png

RtoZi.png


Dlaczego ten komunikat się pokazuje? Przecież to ten sam komputer.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
949
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
W panelu użytkownika musisz zresetować lickę .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
47718
Reakcje/Polubienia
34010
Miasto
Trololololo
LLZZ0l.jpg
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
949
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Komputer tak , ale oni mają limit na aktywację i nieraz już resetowałem lickę . Nic na to nie poradzisz
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:

Nie wiem jak się wchodzi do tego panelu użytkownika.

PS. Ty masz tyle tych licencji?

FARMER napisał:
Komputer tak , ale oni mają limit na aktywację i nieraz już resetowałem lickę . Nic na to nie poradzisz
Czyli będę musiał przy każdym uruchomieniu XP/7 resetować klucz?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
47718
Reakcje/Polubienia
34010
Miasto
Trololololo
Panel użytkownika masz na ich stronie, oczywiście musisz konto tam założyć.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
949
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Jak załozysz konto rejestrujesz u nich klucz , który masz . i od tego momentu mozesz resetować licki do woli .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
47718
Reakcje/Polubienia
34010
Miasto
Trololololo
Ja po naciśnięciu na login mam takie cuś
GBeGp.jpg
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
949
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Klikasz na sign up i Ci się otwiera okno
POuv8.png

I ładnie wypełniasz :D
 
Do góry